18 styczeń 2021

Tragiczny wypadek w Michalu

fot. KPP w Świeciu
W Michalu (powiat świecki) na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia zginęło małżeństwo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny wypadku.
REKLAMA

W sobotę (16.01.21 r.) około 14:00 w miejscowości Michale, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 27-letni kierujący samochodem osobowym vw golf nie dostosował prędkości do wyjątkowo trudnych warunków panujących na drodze w wyniku czego, na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd alfa romeo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 73-letnia pasażerka alfy, natomiast kierujący tym pojazdem 66-letni mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku poniesionych obrażeń. Kierowca golfa został zatrzymany. Wstępne badania wykazały że był pod wpływem amfetaminy.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świeciu