7 wrzesień 2021

Policjanci ze Świecia zwyciężyli w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie

fot. KPP w Świeciu
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu wygrali klasyfikację drużynową Policji w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie, rozgrywanym w ramach 30 . Międzynarodowego Półmaratonu Signify w Pile. Zwycięzcom gratulujemy!
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu wygrali klasyfikację drużynową Policji w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie, rozgrywanym w ramach 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify w Pile. Zwycięzcom gratulujemy!

Wśród policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu nie brakuje miłośników biegania. Nic więc dziwnego, że policja ze Świecia ma swoich reprezentantów w biegowych zmaganiach odbywających się w różnych zakątkach naszego kraju. Nie mogło ich więc zabraknąć na odbywającym się w minioną niedzielę już po raz 30. pilskim Międzynarodowym Półmaratonie Signify.

Kilkutygodniowe przygotowania naszych zawodników do zawodów, realizowane w czasie wolnym od służby, zaowocowały zwycięstwem. Drużyna komendy w Świeciu w składzie: asp. szt. Robert Borek, asp. Dawid Janus, mł. asp. Piotr Rubaj i sierż. szt. Kamil Marek, pokonała reprezentację Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz reprezentację Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Okazały puchar ufundowała oraz wręczyła zwycięskiej drużynie Pani Komendant Szkoły Policji w Pile - insp. Beata Różniak – Krzeszewska. Policjanci ze Świecia biorą udział w rywalizacji funkcjonariuszy już od 2015 roku. Do tej pory trzykrotnie stawali już na podium – w 2015r. na III miejscu, a w 2018r. i 2019r. kończyli rywalizację na miejscu II.

W ramach tych samych zawodów w klasyfikacji indywidualnej policjantów najszybszy z reprezentantów komendy w Świeciu był asp. Dawid Janus zajmując 6 miejsce z czasem 01:27:16. Asp. szt. Robert Borek zajął 9 miejsce (01:28:42), mł. asp. Piotr Rubaj, który przy okazji pobił swój rekord życiowy na tym dystansie był 11 (01:30:01), a debiutant - sierż. szt. Kamil Marek, uplasował się na 27 miejscu. (01:55:50).

GRATULUJEMY!

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świeciu