3 styczeń 2020

Policjanci ze Świecia znaleźli rower i szukają jego właściciela

fot. KPP w Świeciu
Policjanci patrolujący drogi pobliskie Świeciu znaleźli rower damski koloru niebieskiego. Do chwili obecnej nie udało się ustalić jego właściciela. Osoba, która rozpoznaje swój jednoślad proszona jest o kontakt z policją.
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 w miejscowości Głogówko Królewskie, znaleźli niebieski rower damski. W związku z tym rozpytali okolicznych mieszkańców, jednakże nikt nie wiedział, do kogo może on należeć.

Znaleziona rzecz nie widnieje w policyjnych systemach jako utracona w wyniku przestępstwa i do chwili obecnej nie udało się ustalić jego właściciela.
Rozpoznający swój jednoślad proszeni są o kontakt osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu, w siedzibie jednostki przy ulicy Wojska Polskiego 153. W sprawie można się także kontaktować telefonicznie dzwoniąc na numer 52 33 32 530 od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30, lub bezpośrednio do dzielnicowej zajmującej się sprawą mł.asp. Moniki Walczak tel. 786-858-595.

Osoba, która zgłosi się na komendę powinna mieć ze sobą dokumentację potwierdzającą zakup roweru lub opisać jego cechy charakterystyczne.

 
źródło: policja.pl (Autor: Julia Świerczyńska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świeciu

kiedy
2020-01-25 21:00
miejsce
Chocolate Club, Świecie,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-07 18:00
miejsce
Hala Widowiskowo - Sportowa,...
wstęp biletowany