11 luty 2021

Kradzież gotówki z domu.

fot. KPP w Świeciu
Policjanci wydziału kryminalnego ze Świecia ustalili, a następnie zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o włamanie i kradzież znacznej ilości pieniędzy z jednej z posesji na terenie gminy Osie. Wszyscy usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat więzienia. Dodatkowo jeden z ich odpowie za posiadanie narkotyków.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło 23.01.2021r. na terenie gminy Osie. Z jednej z posesji z mieszkania skradziono znaczną część pieniędzy. Kryminalni ze Świecia, na podstawie zebranych materiałów i własnych informacji, ustalili, kto może stać za przestępstwem. Wytypowali, a następnie we wtorek (09.02) zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 34, 32, 22 i 19 lat, wszyscy są mieszkańcami powiatu świeckiego. Dodatkowo na posesji jednego z mężczyzn (19l.) ujawniono ponad 50 gramów marihuany. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy.

Wszyscy usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, grozi im za ten czyn do 10 lat pozbawienia wolności oraz otrzymali policyjny dozór. Dodatkowo 19-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Świeciu